Spaudos būdai

SPALVOTA SKAITMENINĖ SPAUDA

Vienas iš moderniausių spausdinimo metodų ant tekstilės, kuris tinka tiek mažiems tiek dideliems tiražams. Skirtingai nuo šilkografinės spaudos technologijos, galima atspausdinti  įvairiaspalvio sudėtingo vaizdo 1 kopiją už konkurencingą kainą.

Ši technologija tinka spausdinti ant įvairiausios rūšies tekstilės. Spausdinimo darbus galime atlikti tiek galutiniams produktams, tiek kirpiniams ir ruošiniams. Vandens pagrindu naudojami dažai yra spausdinami tiesiogiai ant audinio, kurie sukuria nudažyto audinio pluošto efektą. Skaitmeninis būdas remiasi CMYK spalvų modeliu.

Skaityti plačiau

SIUVINĖJIMAS

Siuvinėjame logotipus ant drabužių, kirpinių, gaminame antsiuvus, kuriame siuvinėjimo programas. Teikiame siuvinėjimo paslaugas įmonėms, reklamos agentūroms, siuvimo pramonei ir individualiam vartotojui.

Profesionali įranga užtikrina kokybišką Jūsų užsakymų atlikimą.

Naudojame plačios paletės siūlus ir geriausios kokybės papildomas medžiagas. Visada stengiamės rasti sprendimus, net jeigu siuvinėjimas atrodo iš pirmo žvilgsnio neįmanomas.

Kainos priklauso nuo užsakymo dydžio, sudėtingumo ir termino.

ŠILKOGRAFIJA

Šilkografija – arba trafaretinė spauda — tai spaudos būdas kai vaizdas dažais pernešamas per trafaretą ant norimo gaminio.

Šilkografinė spaudos ant marškinėlių technologija labiausiai tinka didelių tiražų spaudai. Gaminant didelius kiekius savikaina yra itin maža. Tokia spauda pasižymi preciziška kokybe ir ilgaamžiškumu.

Šilkografiniai atspaudai gali būti dedami ne tik ant bet kokio popieriaus paviršiaus, bet ir ant audinio, plastiko, medžio, stiklo, keramikos, tai bene universaliausiai panaudojama spaudos technologija. Taip pat šis spaudos būdas pasižymi įvairiu padengimo efektu, dedant specialius dažus, kurie iškyla, galima sukurti dekoratyvinį aukšto reljefo efektą, naudojant aukso, platinos dažus išgaunamas metalinis blizgesys.

Šiai dienai šilkografijos būdu galime marginti ant tamsių audinių iki 6 spalvų, ant baltų audinių iki 7 spalvų.

Maksimalus marginimo plotas yra ant kirpinių: 48 x 54 cm

Maksimalus marginimo plotas ant marškinėlių: 38 x 48 cm

TERMO SPAUDA

Termo plėvelės spauda: Šį spaudos būdą naudojame spaudžiant 1 – 5 spalvas. Puikiai tinka nesudėtingų logotipų, simbolių ir vektorinės grafikos elementų spausdinimui. Vaizdas ar piešinys, kurį norite spausdinti ant tekstilės gaminio, pirmiausiai ploterio pagalba yra išpjaunamas iš specialios medžiagos, tuomet karštu presu pernešamas ant drabužio ar kitokios medžiagos. Perkeltas paveikslėlis yra prikaitinamas ir yra ilgaamžis. Šis marginimo būdas tinkamas vienetinių užrašų, atvaizdų, logotipų, ženklinimo spaudams.

FLOKO SPAUDA ANT TEKSTILĖS

Tai dekoratyvūs, iškilūs piešiniai, kuriuos atspaudus gaunamas barchatinis, zomšinis padengimas. Flokavimo technologiją naudojame, atvaizduodami piešinius, užrašus bei logotipus ant marškinėlių, bliuzonų, prijuosčių, sportinių aprangų bei kitų gaminių.

Priežiūra: Kaip ir termo spaudoje mes naudojame tik išskirtinai aukštos kokybės medžiagas, todėl tinkama priežiūra užtikrins gaminio ilgaamžiškumą, be įtrūkimų ir išblukimo. Gaminį rekomenduojame skalbti ne aukštesnėje kaip 30° C laipsnių temperatūroje ir išversti iš vidaus į išorę.

SUBLIMACIJA

Tai spausdinimo technologija, tinkanti spausdinti piešinius, logotipus užrašus, nuotraukas specialiai ant poliesterio. Šią technologiją siūlome naudoti dvipusio dizaino marškinėlių gamybai. Pirmiausiai spauda užnešama ant audinio, tiesiai ant kirpinio ir tik tada siuvami marškinėliai.

Technologija tinka įvairių drabužių gamybai, kai reikia padengti visą medžiagos paviršių, įskaitant rankoves,

siūles bei kaklą. Naudojant šią technologiją, dažai tiesiogiai įsigeria į audinio pluoštą, nesukurdami reljefinio paviršiaus.

Sublimacinė spaudos technologija leidžia perkelti vaizdą ant drabužių nuo siūlės iki siūlės. Neapribojamas spalvų pasirinkimas, jų kiekis, sodrumas bei spalvų perėjimas. Ši technologija taip pat tinkama ir šešėliams, mažoms detalėms bei kitiems įvairiems efektams.