Prekių grąžinimas

Visada jei turite dvejonių dėl tinkamo rūbo dydžio ar modelio, visų pirma, kreipkitės konsultacijos el. paštu info@maikis.lt arba telefonu +370 607 30861

Mes visuomet tikimės, kad Maikis.lt  įsigytos prekės Jums puikiai tiks. Vis dėlto, jeigu atsitiktų kitaip – visuomet nekokybišką prekę galite grąžinti ar pakeisti į kitą.

Spalvos matomos kompiuterių ir telefonų ekranuose gali skirtis dėl parametrų, todėl mes negalime už tai atsakyti.

Remiantis Europos Parlamento ir Tarybos direktyva 97/7/EB, 1997 m. gegužės 20 d., dėl vartotojų apsaugos,susijusios su nuotolinės prekybos sutartimis, Pirkėjas neturi teisės pasinaudoti galimybe atsisakyti sutarties, jeigu įgytos kokybiškos prekės buvo gaminamos pagal Pirkėjo specialiuosius nurodymus arba yra akivaizdžiai pritaikytos tam tikram Pirkėjui.

Visi užsakymai yra gaminami pagal Pirkėjo nurodytus specialiuosius reikalavimus, todėl užsakyta prekė gali būti grąžinama tik dėl broko, užsakymo nurodymų neatitikimo ar pažeidimų, atsiradusių transportuojant prekę.

Dėl grąžinimų ar keitimų kreipkitės el. paštu: info@maikis.lt

Keitimas

  1. Nekokybišką prekę pagamintą pagal individualų užsakymą pakeisti galima – Lietuvoje per 14 dienų, Europos Sąjungoje ir kitose šalyse per 30 dienų nuo prekės pristatymo pirkėjui dienos.
  2. Keičiama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, nesugadinta, nenaudota, tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.).
  3. Pirkėjas keičiamas prekes turi išsiųsti registruota siunta prieš tai suderinęs su Pardavėju. Su keitimu susijusios pašto išlaidos apmokamos paties Pirkėjo. Jei Pirkėjas nesutinka padengti siuntimo išlaidų, Pardavėjas turi teisę atsisakyti pakeisti prekę.

<p “text-align: left;”>Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos remiantis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217.“